hotel Bograd- apartments & lounge station

DHOMA STANDARDE

 

DHOMA STANDARDE

Që nga hapi i parë në këtë dhomë, do të ndjeni kënaqësinë e vërtetë të komoditetit. 

E përshtatshme për 2 persona me një sipërfaqe prej 21 m². Dhoma posedon me gjithçka që ju nevoitet për të pasur një qëndrim të këndshëm, dhe veçanërisht për një çlodhje pas një shëtitje duke eksploruar shëtitoren e tregut të gjelbërt të Strugës.

Rezervoni tani

Komoditetet e dhomës

Shërbime në dhomë – 24/7 në shërbimin tuaj

Televizion

Kondicioner dhome

Wifi – Lidhje të shpejtë dhe të besueshme 

Minibar

Kasafortë

Dritare me veti izoluese të zërit

Raft rrobash

Hapësirë ulëse

Tualete

Tharëse flokësh

Pantofla

Telefon

Ibrik elektrik

Shërbime të zgjimit

Peshqir & rroba banje

Pamje nga qyteti

Kordon urgjence në banjë

Alarm për tym

Dezinfektues duarsh

Dhomë teke – njësi për ngrohje dhe ftohje