hotel Bograd- apartments & lounge station

APARTAMENT

APARTAMENT

Aparmanetet tona ju ofrojnë akomodim për gjithë familjen tuaj. Me një sipërfaqe prej 52 m² dhe me një kapacitet prej 5 personash, ju do të keni kënaqësinë të shijoni dhomën e gjumit dhe dhomën e ndenjes me aneks kuzhinë në të. Bëni familjen tuaj të ndihet si në shtëpi, jashtë shtëpisë suaj.  

Rezervoni tani

Komoditetet e dhomës

Shërbimi në dhomë – 24/7 në shërbimin tuaj

Televizion

Kondicioner dhome

Wifi – Lidhje të shpejtë dhe të besueshme 

Minibar

Kasafortë

Dritare me veti izoluese të zërit

Raft rrobash

Hapësirë ulëse

Tualete

Tharëse flokësh

Pantofla

Telefon

Ibrik elektrik

Shërbime për zgjim

Peshqir & rrobë banje

Pamje nga qyteti

Kordon urgjence në banjë

Alarm për tym

Dezinfektues duarsh

Dhomë teke – Njësi për ngrohje dhe ftohje