hotel Bograd- apartments & lounge station

Делукс соба

 

Делукс соба

Удобниот и елегантниот дизајниран мебел се препознатливите ознаки на Делукс собата. Погодна за максимум 4 лица и површина од 31 м2, со топол, модерен и хармоничен дизајн, Ви дава простор да го почувствувате супериорната удобност која ние ја нудиме.

РЕЗЕРВИРАЈТЕ СЕГА

Удобности во собата

Услуга во соба – 24/7 на ваша услуга

Паметен телевизор

Собна климатизација

Wi-Fi – брза и сигурна интернет-врска

Минибар

Сеф

Прозори за звучна изолација

Решетка за облека

Област за седење

Бесплатни тоалети

Фен

Папучи

Телефон

Место за јадење

Кујна

Електричен котел

Апарати за будење

Пешкири и бањарка

Поглед на градот

Итен кабел во бања

Аларм за чад

Средство за дезинфекција на раце

Еднокреветна соба – Единици за греење и ладење