hotel Bograd- apartments & lounge station

Апартман

Апартман

Сите наши aпартмани нудат сместување за фамилии кои сакаат да престојуваат на едно место. Со површина од 52 и максимум капацитет за сместување на 5 лица, ќе имате задоволство да уживате во посебна спална соба и дневна соба со мала кујна. Дозволете Вашата фамилија да се чувствува како дома, далеку од Вашиот дом

Резервирајте сега

Удобности во собата

Услуга во соба – 24/7 на ваша услуга

Паметен телевизор

Собна климатизација

Wi-Fi – брза и сигурна интернет-врска

Минибар

Сеф

Прозори со звучна изолација

Решетка за облека

Област за седење

Бесплатни тоалети

Фен

Папучи

Телефон

Место за јадење

Кујна

Електричен котел

Апарати за будење

Пешкири и бањарка

Поглед на градот

Итен кабел во бања

Аларм за чад

Средство за дезинфекција на раце

Еднокреветна соба – Единици за греење и ладење